У МОЗ розповіли, за якої умови Україна уникне локдауну

Рівень захворюваності на коронавірус можна знизити впродовж трьох тижнів, зазначив Віктор Ляшко

У МОЗ розповіли, за якої умови Україна уникне локдауну

Заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санлікар Віктор Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, за яких умов вдасться уникнути посилення карантину і запровадження жорсткого локдауну в Україні.

"Я ще раз наголошую: ваше і наше головне завдання - дотримуватись протиепідемічних норм. Носіть маски на обличчі, дотримуйтесь соціальної дистанції, тоді не треба буде вводити ніяких жорстких локдаунів. Прогнози показують - якщо люди носитимуть маски на обличчі, впродовж трьох тижнів рівень і кількість випадків коронавірусної хвороби знизиться в рази. Система охорони здоров'я впорається з усіма цими випадками", - заявив він.

Читайте також: Будуть голодні смерті - інфекціоністка про наслідки жорсткого локдауну

На запитання, коли можна буде оцінити ефективність карантину вихідного дня, заступник міністра відповів:

"Через тиждень ми покажемо повністю всю статистику - що було, що прогнозувалося, які результати. Сьогодні нам треба пройти наступні вихідні так, як там прописано - не порушувати карантинні обмеження і не бути хитрішим за когось. Це відповідальність усіх, зокрема і соціальна відповідальність бізнесу".

Читайте також: "Система охорони здоров'я вже тріщить": інфекціоністка висловилася про жорсткий локдаун

Раніше народна депутатка від "Слуга народу" Євгенія Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24" назвала можливі терміни введення локдауну в Україні.

Джерело Україна 24 Теги