Голова Тернопільської ОГА прокоментував можливість комендантської години

Голова Тернопільської ОГА Володимир Труш розповів про запобіжні заходи проти коронавірусу в області

Голова Тернопільської  ОГА прокоментував можливість комендантської години

Чутки про введення в деяких областях України комендантської години прокоментував голова Тернопільської ОГА Володимир Труш в ефірі каналу "Україна 24".

"Я однозначно спростовую цю інформацію. Комендантська година може вводитися тоді, коли є надзвичайний стан. на території України його не введено. В Тернопільській області тільки надзвичайна ситуація, тому ні про яку комендантську годину не може бути й мови", — заявив Труш.

При цьому він зазначив, що дуже важливо, щоб люди якомога менше виходили на вулицю і контактували один з одним. Тому ще минулого тижня було запропоновано з 13 години суботи до 6 години ранку понеділка обмежити пересування людей по вулицях. Голова ОГА також закликав мешканців області провести Великдень цього року вдома.

"Бог нас чує незалежно від того, чи ми молимося в церкві, чи вдома. тому помолитися вдома і забезпечити своє життя та здоров'я, життя та здоров'я своїх близьких, це буде більший прояв нашої віри", — сказав він.

Нагадаємо, станом на ранок 10 квітня в Україні 2 203 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 69 летальних, 61 пацієнт одужав. За добу зафіксовано 311 нових випадків.

 

Теги