Степанов назвав дату, коли озвучать рішення щодо локдауну

Міністр охорони здоров'я розповів, що зараз відомо з приводу локдауну

Степанов назвав дату, коли озвучать рішення щодо локдауну

Рішення щодо січневого локдауну буде прийнято 9 грудня. Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі каналу "Україна 24", відповідаючи на запитання, що буде відкрито під час жорсткого карантину.

"Ми завтра фіналізуємо документ. Зараз відбуваються останні консультації з колегами. Спочатку за порядком МОЗ розробляє, відправляє рішення іншим колегам, і вони вже візують або вносять відповідні зміни в цей документ. Я б хотів побачити фіналізований документ, і потім ми відразу всім розповімо що і як", — сказав він.

Читайте також: Залишилося небагато: озвучено прогноз, коли Україна переможе коронавірус

Степанов розповів, що відомо про локдаун на цей момент.

"Зараз можу точно сказати, що працюватиме транспорт. Ми не будемо закривати ні міський транспорт, ні авіасполучення. Все, що стосується транспорту, не буде зачинено при жорсткому карантині.

Я думаю, що це (початок локдауну — ред.) буде не 2 січня. Коли ми говоримо про кінцеві обмеження, які діятимуть, вони всі будуть дієвими. Я хочу підкреслити як міністр охорони здоров'я, що важливо мати реальний локдаун, а не бутафорський. Тому дуже важливо пояснити людям, чому ми хочемо ввести жорсткий карантин. Тому що в кінці січня — на початку лютого у нас починається сезонне зростання захворюваності на грип, і нам потрібно підійти до нього з найменшою кількістю хворих на коронавірус", — сказав він.

Раніше Максим Степанов розповів, як в Україні готуються до вакцинації від коронавірусу COVID-19.

Джерело Україна 24 Теги