"Не розумію, як це відбувається": ексгенпрокурор похвалився надздібностями

Святослав Піскун заявив, що може відчувати захворювання інших людей

"Не розумію, як це відбувається": ексгенпрокурор похвалився надздібностями

Ексгенеральний прокурор Святослав Піскун в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що відрізняється від інших людей особливою здатністю. За словами Піскуна, він може відчувати хвороби інших людей.

"Я вірю, що люди дуже добре можуть відчувати іншу людину. Особливо якщо ти до цієї людини звикаєш, проявляєш до неї повагу, любов, вас пов'язують спільні хобі, ти настільки глибоко починаєш відчувати цю людину, що ти думаєш, чим вона може жити далі. І буває таке, що ти прораховуєш її поведінку на півроку, на рік, і можеш сказати: в тебе буде те-то... Але є ще інтуїція. Я не розумію, як це відбувається, але я деякі захворювання бачу на відстані, бачу їх у початковій стадії", - сказав ексгенпрокурор.

Читайте також: "Активно займається політикою": Венедиктова пояснила звільнення Піскуна

Він навів у приклад випадок, який стався з українським політиком Олександром Разумковим, батьком чинного спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова.

"Давайте візьмемо Олександра Разумкова. Здорова нормальна людина. Сидимо в мене на дні народження. Я йому кажу: Сашо, ти давно був у лікаря? Він каже: що таке? Кажу: Сашо, мені здається, ти захворів, нехороша хвороба, йди до лікаря. Каже: не піду, я бігав сьогодні вранці 10 кілометрів. Він пішов до лікаря - діагноз".

Піскун додав, що у нього "таких випадків було 15-16 в житті".

Раніше ексгенпрокурор Святослав Піскун в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав головну проблему Кабміну в боротьбі з COVID-19.

Джерело Україна 24 Теги