Геращенко розповів, чи будуть посилювати карантин

Заступник глави МВС послався на статистику захворювання, яка виявилася більш оптимістичною, ніж прогнози

Геращенко розповів, чи будуть посилювати карантин

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в ефірі каналу "Україна 24" розповів про прогнози зараження коронавірусом і про те, чи будуть у зв'язку з цим посилювати карантинні заходи.

"За прогнозами, які у нас були кілька тижнів тому, на вчорашній день у нас повинно було бути близько 12 тис. захворівших, і ми бачимо, що ці темпи нижче, це об'єктивна цифра. Немає переповнення лікарень, в цілому епідемія розвивається невеликими темпами. Щодо посилення норм карантину - поки статистика говорить, що достатньо тих заходів, які є", - сказав заступник міністра.

Також він прокоментував можливість введення комендантської години, зазначивши, що її можна вводити тільки після прийняття спеціального указу президента і закону про надзвичайний стан, а ті заходи щодо комендантської години, які введені в регіонах, носять виключно рекомендаційний характер.

Нагадаємо, політолог Олексій Якубін вважає, що введення жорстких обмежувальних заходів в період карантину загрожує Україні безліччю судових позовів через порушення прав людини.

Теги