"Про Крим не хоче говорити": Гордон про інтерв'ю з відомим росіянином

Журналіст хоче поспілкуватися з Олексієм Навальним

"Про Крим не хоче говорити": Гордон про інтерв'ю з відомим росіянином

Відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що хоче взяти інтерв'ю в російського опозиційного політика Олексія Навального. Водночас, журналіст зазначив, що російські ліберали неохоче спілкуються на тему анексії Криму.

"Мова про інтерв'ю (з Навальним - ред.) мені уже йшла місяців вісім тому. Питання Криму, питання українських подій бентежить багатьох російських лібералів. Якщо він скаже, що Крим український, він вже переслідується за законами Російської Федерації, якщо скаже, що Крим російський - від нього відвернеться вся поміркована частина Заходу, в Росії, Україні. Зважаючи, що слово вправо або вліво може відібрати значну частину електорату, політики рівня Навального взагалі не хочуть говорити на цю тему. А без теми Криму він розуміє, що інтерв'ю буде неправильним. Не знаю, як зараз, ми над цим працюємо", - розповів Гордон.

Читайте також: "Бісить та обурює": Гордон жорстко висловився про Крим і росіян

Як відомо, російський опозиціонер Олексій Навальний заявляв, що Крим "залишиться частиною Росії і більше ніколи в осяжному майбутньому не стане частиною України". Також Навальний казав, що "Крим - не бутерброд з ковбасою, щоб його туди-сюди повертати".

Популярні відео

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що не став би брати інтерв'ю у першої жінки-космонавта Валентини Терешкової, після того, як вона допомогла продовжити термін повноважень президента Росії Володимира Путіна.

Джерело Україна 24 Теги