Як ворожити на новорічні свята - відома письменниця поділилася секретом

Лада Лузіна назвала особливі дні, коли загадане збувається

Як ворожити на новорічні свята - відома письменниця поділилася секретом

Відома українська письменниця Лада Лузіна в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла про традиції ворожіння на новорічні свята. За її словами, в особливі "чарівні" дні дівчата можуть дізнатися ім'я майбутнього чоловіка.

"Ворожити можна з 6-го по 19-е, в будь-який день, це якраз чарівний період. Переддень Різдва, з 6-го на 7-е, і напередодні Хрещення, з 18-го на 19-е, вважаються найбільш чарівними періодами, в цей час ворожити можна на рік вперед", - розповіла вона.

Читайте також: Астрологиня розповіла, що чекає на українців у 2021 році

За словами письменниці, способів ворожіння багато.

"У мене все почалося, коли ми з подругою - мені було 17, їй 16 років - вибігли опівночі напередодні Водохреща запитати ім'я першого зустрічного - як його звуть, так і зватимуть твого судженого. Попереджаю: якщо у вас вже є суджений, робити вам у цьому ворожінні нема чого. Мені випало ім'я Ігор, і перше моє кохання звали Ігорем. Я була впевнена, що ворожіння збулося. А потім проходить багато років, я вже збираюся до РАГСу, і раптом десь за день-два до весілля згадую: Ігор! Тому що мого нинішнього чоловіка теж звуть Ігор. Так що ворожіння збулося, як це не смішно, неодноразово. Збулося і в подружки", - повідомила Лузіна.

Письменниця також розповіла про складнощі при ворожінні:

"Спробуй ще наздогнати цього чоловіка, тому що це повинен бути саме перший зустрічний. Якщо ти першого впустила, то все вже, ворожіння не працює. А перший чоловік зазвичай нервовий, спробуй у нього випитати ім'я".

Раніше астрологиня Людмила Халанська в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, коли в Україні настануть великі зміни.

Джерело Україна 24 Теги