Новий штам коронавірусу в Україні – в МОЗ зробили тривожну заяву

Українцям нагадали про необхідність дотримуватися вимог локдауну

Новий штам коронавірусу в Україні – в МОЗ зробили тривожну заяву

Новий штам коронавірусу COVID-19, який був вперше зафіксований у Великій Британії, може набути поширення в Україні, якщо люди не дотримуватимуться правил безпеки.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла експертка групи експертів Міністерства охорони здоров'я Ірина Колеснікова.

"Яким чином британський штам може потрапити до України, якщо ми будемо дотримуватись суворих вимог локдауну? Тут же сенс у тому, щоб взагалі не виходити з дому. За дотримання всіх вимог зважати на те, що завезуть британський штам і він буде розповсюджуватися – звичайно, якщо буде багато порушень, то це буде мати місце", - сказала Колеснікова.

Читайте також: Новий штам коронавірусу має три важливі якості – академік

За її словами, якщо українці будуть суворо дотримуватись вимог локдауну, "то, звичайно, ми зможемо дочекатися, коли отримаємо вакцину".

"На тепер уже є дослідження в лабораторних умовах – антитіла людей, яких було щеплено вакциною виробника Pfizer, нейтралізували нові штами, які вже з’явилися, які, ми знаємо, швидше розповсюджуються", - зазначила експертка.

Читайте також: "Почався ажіотаж": що відбувається у Великій Британії через новий штам COVID-19

Раніше лікар-інфекціоніст Віктор Петров в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як лікував першого українця, в якого підтвердили новий штам коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги