Злочинців на героїв - політолог пояснив тонкощі обміну полоненими

Негативні аспекти обміну - це не підстава, щоб відмовитися від інструменту обміну полоненими

Злочинців на героїв - політолог пояснив тонкощі обміну полоненими

Політолог Валентин Гладких в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив, що заради звільнення українців, утримуваних в полоні, держава може йти на непопулярні кроки.

"В список осіб, яких вимагають від України на обмін, потрапляли різні кримінальні елементи, уркагани. Якщо для того, щоб звільнити українського героя, потрібно віддати якогось уркагана, який дуже потрібен Росії або "ЛДНР", - я думаю, на такі кроки доведеться йти. Такі скандали (вимагання хабаря за включення в списки на обмін - ред.) були і будуть виникати - в будь-якому процесі є шлак. Негативні аспекти - це не підстава, щоб відмовитися від інструменту обміну полоненими", - наголосив експерт.

Раніше військовий експерт Юрій Кочевенко заявив, що ніякі домовленості про обмін утримуваними особами не можуть бути сигналом того, що Росія хоче завершити військовий конфлікт на Донбасі.

Після обміну ув'язненими між Україною і Росією, який повинен відбутися до Великодня, звільнені громадяни України пройдуть обов'язкову обсервацію в рамках карантинних заходів, повідомила раніше український омбудсмен Людмила Денисова.

Теги