На кордоні з Білоруссю можуть з'явитися пункти ФСБ: Держприкордонслужба посилила контроль

Андрій Демченко розповів про заходи безпеки на українсько-білоруському кордоні

На кордоні з Білоруссю можуть з'явитися пункти ФСБ: Держприкордонслужба посилила контроль

Білоруси запропонували ФСБ РФ створити розвідувальні пункти на кордоні з Україною, повідомляють деякі ЗМІ. Ситуацію прокоментував в ефірі каналу "Україна 24" спікер Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

"Інформація досить цікава, і вона нами врахована в оперативній діяльності. Ми її обов'язково детальніше вивчимо. Якщо говорити про лінію державного кордону, то на цей час ми не фіксуємо будь-якого загострення. Такі розвідпункти можуть перебувати далі вглиб території Білорусі.

На додачу до врахування цієї інформації на цей час контроль над кордоном з Білоруссю посилений. Це триває вже довго, з огляду на політичну ситуацію в цій країні, й на тлі тих заяв, якими Білорусь намагається закидати Україні контрабанду зброї, що не підтверджується, а також з урахуванням співробітництва Білорусі з РФ", — розповів він.

Читайте також: Протести у Білорусі: прикордонники розповіли, що відбувається на кордоні з Україною

Демченко відповів на запитання, чи спостерігається посилення руху через кордон з Білоруссю.

"Руху будь-якої військової техніки ми не фіксуємо. Водночас на деяких ділянках інтенсивне посилення кордону білоруською стороною відбувається. І ми можемо проаналізувати це через системність руху прикордонних нарядів, використання тепловізорів з того боку тощо", — сказав він.

Раніше повідомлялося, що в період різдвяних свят на українських кордонах утворилися черги.

Джерело Україна 24 Теги