Вакцинація від коронавірусу: в МОЗ дали важливу пораду українцям

Держава зацікавлена робити щеплення безкоштовно, підкреслив Віктор Ляшко

Вакцинація від коронавірусу: в МОЗ дали важливу пораду українцям

Українці не повинні вакцинуватися проти коронавірусу в приватних структурах за власний кошт, оскільки Міністерство охорони здоров'я зацікавлене в безкоштовній вакцинації всіх верств населення.

Про це телеканалу "Україна24" ексклюзивно розповів головний державний санітарний лікар, заступник голови МОЗ Віктор Ляшко.

За словами головного санітарного лікаря, уряд робить все можливе, щоб вакцинувати населення України від 18 років безоплатно двома дозами вакцини.

"Сьогодні держава зацікавлена зробити щеплення безоплатно для всіх верств населення. Тому на перших етапах не потрібно розглядати можливість щеплення за власні кошти у приватних структурах, оскільки ми зацікавлені і маємо ресурс викуповувати всю вакцину, яка потраплятиме або матиме можливість потрапити на ринок України. Коли ми говоримо про потенційну можливість вакцинації за власний кошт, це ми говоримо як мінімум про друге півріччя 2021 року, проте не факт", - зазначив заступник голови МОЗ.

Читайте також: "Це повний абсурд": розвіяні чотири головних міфи про вакцину від коронавірусу

Ляшко також повідомив, що усіх щеплених заноситимуть в електронну систему охорони здоров'я. Коли на міжнародному рівні запровадять обов'язкові паспорти вакцинації, українські лікарі зможуть оперативно видати довідку про щеплення.

Раніше в.о. директора ЦГЗ МОЗ Ігор Кузін в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, наскільки ефективна китайська вакцина від коронавірусу Sinovac Biotech, яку планує закуповувати Україна.

Джерело Україна 24 Теги