Чорновол озвучила свою версію підпалу офісу Партії регіонів

Політик запевняє, що справа проти неї "повністю сфальсифікована"

Чорновол озвучила свою версію підпалу офісу Партії регіонів

Ексдепутат Верховної Ради України Тетяна Чорновол визнала, що 18 лютого 2014 року підпалювала офіс Партії регіонів, але заперечила свою причетність до загибелі співробітника офісу Володимира Захарова.

Політик в ефірі "Україна 24" заявила, що справа проти неї "повністю сфальсифікована". За її словами, Захарова було вбито вже після пожежі.

"Це людина, яка працювала в офісі Партії регіонів, причинно-наслідкового зв'язку між моєю діяльністю 18 лютого 2014 року на Майдані і смертю цього чоловіка ніякого немає. Ця людина внесена в списки загиблих Небесної сотні, я до цього ставлюся добре, тому що це цивільна людина, яка, звичайно, не брала участі в мітингах протесту ні на якому боці, вона не була представником силових структур. Оскільки людина стала жертвою цієї ситуації, я вважаю, що вона мала повне право потрапити в ці списки, а її родина – отримати компенсацію", – заявила Чорновол.

"Так, я підпалювала офіс Партії регіонів, але це не має ніякого зв'язку з цією смертю. Я вам скажу більше. Я не тільки підпалювала, але і займалася евакуацією працівників з офісу. Але ця людина зайшла вже після того, як активістів Майдану не було ні в офісі Партії регіонів, ні навколо офісу. Навколо вже стояли тітушки і "Беркут", приїхала пожежна машина і загасила осередки займання, які ще були", – розповіла вона.

За словами Чорновол, лише після того в приміщення "з якоюсь метою" зайшов Володимир Захаров.

"Те, що було знайдено при трупі, викликає надзвичайно багато питань. Те, шо він був там довго, це зрозуміло, тому що він знімав у системних блоках... пам'ять з комп'ютерів. Але з якою метою далі його вбито, а я вважаю, що його вбито – це ще потрібно встановити слідству. Ні мене, ні якихось інших активістів Майдану в цей момент в офісі не було", – запевнила екснардеп.

Нагадаємо 10 квітня екс-нардеп Тетяна Чорновол повідомила, що в її будинку проходить обшук у зв'язку зі справою про смерть Володимира Захарова, який під час пожежі в офісі Партії регіонів задихнувся чадним газом.

За словами Чорновол, їй висунули підозри за 8 статтями, включаючи умисне вбивство при обтяжуючих обставинах, перешкоджання діяльності Партії регіонів, викрадення людини, побої і катування, нанесення тілесних ушкоджень та організація масових заворушень, які призвели до загибелі людей.

Теги