Масштабна пожежа в Чорнобильській зоні: озвучено нові дані

До ліквідації вогню залучено 700 пожежників

Масштабна пожежа в Чорнобильській зоні: озвучено нові дані

В Чорнобильській зоні на місці лісових пожеж практично не залишилося відкритого вогню, до ліквідації осередків загоряння залучені сотні пожежників.

Про це в ефірі "України 24" розповіла прес-секретар Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуації у Київській області Вікторія Рубан.

"Що стосується оперативної обстановки в Чорнобильській зоні, сьогодні вранці було здійснено обліт зони. Відкритого вогню немає, залишається невелике тління в Корогодському, Денисовецькому лісництвах. Працюють підрозділи. Розповсюдження вогню і відкритого вогню немає. Працює більше 700 осіб особового складу і більше 120 одиниць техніки", - повідомила вона.

"Практично по всій території зони відкритого вогню немає. Але дуже сухе все. Сьогодні в зоні сильні пориви вітру, тому можливо фронт, який був після пожежі, переміщується в сторону міста", - додала Рубан.

За її словами, в ці дні не лише в Київській, але й у Житомирській і інших областях було зафіксовано дуже багато пожеж в екосистемах, "але все це гаситься".

Нагадаємо, раніше еколог Олена Міскун спрогнозувала, що лісові пожежі в Україні можуть тривати все літо через посушливу погоду.

Теги