"Дітей підштовхують до самогубства": Гордон про трагедію в школі під Києвом

Журналіст зазначив, що батьки повинні уважно стежити за дітьми

"Дітей підштовхують до самогубства": Гордон про трагедію в школі під Києвом

У соцмережах психічно неврівноважені люди часто підштовхують дітей на необдумані вчинки, які можуть закінчитися трагедією.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" відомий журналіст Дмитро Гордон, коментуючи ситуацію зі смертельним отруєнням школярок у Боярці на Київщині.

"Соцмережі - це і благо, і водночас зло. Величезна кількість психічно неврівноважених людей підштовхує інших психічно неврівноважених людей, зокрема дітей, до вчинення якихось дій. Це і раніше було, але не в такому обсязі. Пам'ятаю, як Євген Євтушенко приїхав до Києва і привіз вірш, щойно їм написаний, про двох дівчаток, які, взявшись за руки, стрибнули з даху", - сказав журналіст.

Читайте також: Є ризик для користувачів інтернету - експерт про новий законопроєкт

За його словами, батьки повинні уважно стежити за дітьми.

"Що візьмеш з соцмереж, якщо там є групи всілякі, які закликають до самогубства? Це кіберзлочинність, правоохоронці повинні займатися, але за всім не встежиш, ці речі дуже витончені, постійно модернізуються, і нестійкі діти є, їм здається, що на людях піти з життя не страшно. Це жахливо", - заявив Гордон.

Нагадаємо, в Боярці дві семикласниці отруїлися пігулками, які купили в сусідній аптеці, одна з них померла, друга - в лікарні. На смертельний експеримент підлітки зважилися, подивившись якийсь челендж у популярній соцмережі.

Джерело Україна 24 Теги