"На допит не з'явиться": в "Слузі народу" розповіли про подальші кроки у справі Шарія

Євгенія Кравчук пояснила, як діятиме влада у справі відомого блогера

"На допит не з'явиться": в "Слузі народу" розповіли про подальші кроки у справі Шарія

Про наступні кроки у справі блогера Анатолія Шарія, якому СБУ оголосила підозру, розповіла народна депутатка від фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук в ефірі каналу "Україна 24". Зокрема, вона вважає, що Шарій не з'явиться на допит.

"Звичайно, він не з’явиться. І подальші кроки цілком очевидні – запит на екстрадицію, оголошення його в розшук. Тут дуже важливо, щоб спрацював Офіс генпрокурора, щоб був процесуальний нагляд прокуратури. Відповідно, всі запити, всі документи на екстрадицію буде готувати Генеральна прокуратура", — сказала вона.

Читайте також: "Це тільки початок": відомий політик про справу проти Шарія

Кравчук розповіла, що може зробити Верховна Рада.

"Що ми можемо зробити? Хіба тримати зв’язок з іспанськими громадськими організаціями, парламентарями, щоб вони зрозуміли правду: це є пропагандист, який просто ховається в Іспанії на віллі за декілька мільйонів, не зрозуміло за які гроші… не за рекламу ж з YoyTube він заробив гроші на цю віллу. Відмиває кошти та втручається у справи суверенної країни, намагаючись їй зашкодити", — сказала вона.

Читайте також: "Закриття Шарія – перший крок": нардепи відреагували на підозру СБУ блогеру

Нагадаємо, СБУ 16 лютого оголосила, що блогеру Анатолію Шарію, який проживає в Іспанії, повідомлено про підозру за статтею про державну зраду і порушення рівних прав громадян.

Джерело Україна 24 Теги