"Пожежу не загасили": чи є загроза радіаційним відходам в Чорнобилі

У Зоні відчуження ні могильникам радіоактивних відходів, ні об'єктам інший критичної інфраструктури через пожежу загрози немає

"Пожежу не загасили": чи є загроза радіаційним відходам в Чорнобилі

Голова Державного агентства України з управління Зоною відчуження Сергій Калашник в ефірі телеканалу "Україна 24" повідомив, що пожежу в Чорнобильській зоні поки не загасили, але загрози для ЧАЕС або сховищ радіовідходів немає.

"Сказати, що пожежу загасили, поки не можна. Не можна буде сказати цього і завтра. Є осередки загоряння, які локалізовані, і є осередки, з якими ми працюємо. Зараз ситуація краща, ніж вона була вчора у цей самий час. Увечері в зоні відчуження пройшов дощ, це теж допомогло ситуації. Ні могильникам (радіоактивних відходів - ред.), ні об'єктам іншої критичної інфраструктури загрози немає", - наголосив Калашник.

Нагадаємо, в Чорнобильській зоні вже другий тиждень триває лісова пожежа. Через це, а також лісові пожежі в інших районах в Києві кілька днів поспіль спостерігається сильний смог і забруднення повітря. За цей час Київ побував на першому місці у світовому рейтингу міст по забрудненню повітря.

Теги