У Чернівцях пролунав потужний вибух у лікарні: подробиці та відео

Вибух і пожежа сталися в палаті для хворих на коронавірус

У Чернівцях пролунав потужний вибух у лікарні: подробиці та відео

У Чернівцях 27 лютого пролунав потужний вибух у першій міській лікарні в палаті для хворих на коронавірус, одна людина загинула.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" начальник Управління ДСНС у Чернівецькій області Сергій Михайлюк.

"Одна людина травмована, одна людина загинула, пожежа сталася на другому поверсі першої міської лікарні. Наші підрозділи були направлені до відділення, і пожежа була о 13:27 локалізована. У палаті, де перебували люди, які лікуються від коронавірусу, сталася пожежа, там був і вибух, чи сталася пожежа від вибуху чи вибух від пожежі - нині з'ясовується. Щодо кисню, то лікарня викликала фахівців, які обслуговують ці апарати, вони зараз з'ясовують. Наразі загрози для людей і персоналу в лікарні немає" , - сказав Михайлюк.

Читайте також: Вибух у дитсадку Вінниці: названі подробиці та версії

Своєю чергою, кореспондент "Україна 24" повідомляє, що причина вибуху поки не встановлена.

"Одна за одною карети швидкої допомоги під'їжджають, забирають хворих і відвозять їх до інших лікарень. В Центрі швидкої допомоги зараз направили всі машини на те, щоб оперативно забрати всіх хворих. Це одна з провідних лікарень Чернівців. Одна людина загинула, багато постраждалих, які в них травми, скільки потерпілих - поки що не говорять", - зазначає кореспондент.

Раніше в Києві чоловік підірвав себе гранатою на дитячому майданчику.

Джерело Україна 24 Теги