"Українці не піддослідні кролики": нардеп заявив про неякісну вакцину

Валентин Наливайченко розповів, що повинна робити влада замість закупівлі вакцин з Індії

"Українці не піддослідні кролики": нардеп заявив про неякісну вакцину

В Україну привезли неякісну вакцину, заявив нардеп з фракції "Батьківщина" Валентин Наливайченко в ефірі каналу "Україна 24".

"Треба бути фахівцями й говорити людям правду. Перша правда - привезли неякісну вакцину виробництва Інституту сироватки Індії. Я прочитав прямо на сайті цього інституту показники цієї вакцини, в тому числі й ефективність. Але і це не все. Я вважаю, що громадяни України варті кращого, що є у світі. Ну не піддослідні ж кролики наші громадяни, яким можна привезти будь-яку вакцину. Давайте конкретні випадки – хоч одна країна ЄС своїм громадянам таку вакцину запропонувала? Жодна", — сказав він. 

Читайте також: Вакцинація в Україні: лікар розповів про терміни придатності вакцини

Наливайченко також наголосив, що вже дуже багато українців встигли перехворіти.

"Але й друге важливе – скільки зараз людей перехворіли на коронавірус? Тому медики й відмовляються, бо вони, дехто з них, уже по декілька разів перехворіли. І вони кажуть: я перехворів, навіщо мені вакцина, якщо в мене вже є імунітет. На мій погляд, не треба людей дурити. Треба займатися профілактикою, здешевлювати ліки. І від цього нікуди не дінешся – вже понад 5 млн українців перехворіли на коронавірус. Кого уряд збирається вакцинувати?" — сказав він.

Раніше імунологиня Алла Волоха відповіла, чи потрібно вакцинуватися тим, хто вже перехворів на коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги