"Хочу попросити вас": експрем'єр звернувся до українців через коронавірус

Якщо ми не зупинимо коронавірус самі, він вбиватиме нас усіх, зазначив Гройсман

"Хочу попросити вас": експрем'єр звернувся до українців через коронавірус

Експрем’єр-міністр Володимир Гройсман в ефірі телеканалу «Україна 24» закликав українців вакцинуватися вакциною CoviShield, завезеною в Україну з Індії.

«На сьогодні люди важко хворіють, важко помирають, лікарні переповнені. Хочу звернутись сьогодні до всіх українців: ми з вами маємо лише разом вирішити цю проблему. У нас немає іншого варіанту, як робити вакцинацію від цієї хвороби. Якщо ми її не зупинимо самі, вона не зупиниться, вона вбиватиме нас усіх, наших рідних, наших близьких. Тому я хочу попросити всіх українців: будь ласка, не відмовляйтесь від вакцинації. Я готовий особисто з вами зробити ту вакцину, яка є в Україні – CoviShield. Я готовий це зробити в прямому ефірі. Це перше, що ми маємо зробити, влада тут нам не допоможе», - зазначив політик.

Читайте також: Багато відмов — головний епідеміолог ЗСУ про вакцинацію на передовій

Він також закликав українських політиків об’єднатися навколо питання здоров’я громадян України.

«Друге, хочу звернутись до українських політиків. Будь ласка, перестаньте спекулювати на темі здоров’я людей, заберіть свої політичні амбіції вбік. Об'єднаймося навколо того, що нам це все потрібно зробити, давайте подамо приклад людям. Якщо українські політики не можуть об’єднатися навколо здоров’я людей, то у мене запитання, а навколо чого взагалі вони можуть об’єднатися? Тому давайте самі себе врятуємо», - заявив Гройсман.

Читайте також: "Залежало не від грошей": Разумков пояснив причини пізньої вакцинації

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" Максим Степанов розповів, чому низка медпрацівників відмовляються робити щеплення вакциною від коронавірусу CoviShield.

Джерело Україна 24 Теги