Росія не домовлятиметься щодо Донбасу — експерт пов'язав це з Кримом

Руслан Осипенко розповів, що відбувається в переговорах щодо Донбасу

Росія не домовлятиметься щодо Донбасу — експерт пов'язав це з Кримом

Росія стратегічно незацікавлена, щоб Україна досягла успіху в ТКГ — про це заявив експерт-міжнародник Руслан Осипенко в ефірі каналу "Україна 24".

"Думаю, керівництво держави зараз має усвідомити одну річ – що Росія незацікавлена в закінченні конфлікту, фактично в домовленості в рамках ТКГ. Тому що якщо вони домовляться - зупиниться війна, і Росія втратить важіль впливу на Україну. Друге, постане питання: давайте повертайте Крим, якщо вирішили питання з Донбасом. Тому Росія стратегічно незацікавлена, щоб ми досягли успіху в ТКГ. Це керівництво України має усвідомлювати", — сказав він.

Читайте також: Названий головний фактор, який може переломити ситуацію на Донбасі

Експерт зазначив, що Україні треба дуже обережно вести переговори.

"Зараз це фактично маневри дипломатичні – хто на кого покладе відповідальність: чи Росія не виконує свої зобов’язання, чи Україна. Тому треба дуже обережно проводити цей діалог, але з розумінням того, що Росія не буде домовлятися, щоб вийти з ситуації та закінчити війну на Донбасі", — сказав він.

Раніше представник української делегації в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш заявив, що переговори щодо Донбасу зайшли у глухий кут.

Джерело Україна 24 Теги