Смертельна ДТП з українцями у Польщі: подробиці від консула

Консул вважає ДТП "дивною"

Смертельна ДТП з українцями у Польщі: подробиці від консула

Генеральний консул України в Любліні Василь Павлюк в ефірі каналу "Україна 24" озвучив подробиці смертельної ДТП за участю громадян України в Польщі.

"Поки не вдалося ідентифікувати тіла загиблих. Але є приємна новина, якщо можна так говорити. Тому що нам говорили про шість загиблих, але зараз не підтверджується інформація щодо шостого, дасть Бог, що не буде його. Дві з шести лікарень вже підтвердили, що у них немає шостого загиблого. Зараз п'ять підтверджених, а решта - дуже побиті, з сильними травмами. Тих, хто транспортабельний, ми будемо відправляти в Україну. У нас 10 осіб у лікарнях в дуже важкому стані", - сказав консул.

Читайте також: У Єгипті українці постраждали в ДТП, деталі від посла

За словами Павлюка, причина ДТП - заїзд в яму.

"Я був на місці події, бачив все. Якась дивна ситуація. Якби водій проїхав 5 метрів трохи далі - там не було б такої трагедії. Він потрапив в саму яму, там великий такий з'їзд, величезна яма, і він просто - в яму. Це якесь диво, ми всі не могли зрозуміти, як таке сталося, що саме в ту яму він в'їхав", - сказав Павлюк.

Читайте також: "Цифри, про які ніхто не говорить": озвучено жахливу статистику ДТП в Україні

Зазначимо, що 6 березня близько 2:00 на території Польщі (місцевість Кашице) сталася ДТП за участю рейсового автобуса з українською реєстрацією, що слідував за маршрутом "Познань - Херсон". За попередньою інформацією, загинуло 6 громадян України, 35 осіб отримали травми. Всього в автобусі перебували 57 українців.

Джерело Україна 24 Теги