Вижив, бо помінявся місцями: постраждалий у страшній аварії у Польщі розповів подробиці

Постраждалий в аварії розповів, хто може бути винний у ДТП

Вижив, бо помінявся місцями: постраждалий у страшній аварії у Польщі розповів подробиці

Журналісти каналу "Україна 24" побували на місці, де український пасажирський автобус потрапив в аварію у Польщі. Подробиці — в сюжеті "Україна 24" від журналістки Оксани Лабойко.

Кореспонденти перебувають на місці аварії, це з’їзд до пункту відпочинку Кашице, що на автостраді між польськими містами Ярослав і Перемишль. Досі тут працюють дорожні служби, вони лагодять пошкоджені автобусом відбійники. Автобус впав у величезну яму, видно сліди від шин, а його уламки вже прибрали. 

Журналісти були у лікарні Перемишля, де зараз перебувають шість потерпілих, з двома з них вдалося поспілкуватися. Один із постраждалих стверджує, що це водій може бути винним, що між собою водії автобуса не мінялися. Цей чоловік сів в автобус у Жешуві о 14:00, і каже, що до моменту аварії водії не мінялися. 

Постраждалий Михайло Токмаков: "Його напарник весь час ходив, піднімався… ну, вони не мінялися. Хвилин за 50 до інциденту він вирубався, він сильно вильнув на пустій трасі. Уже було зрозуміло, що він засинав".

Цей чоловік вважає, що йому дуже пощастило, що він вижив у цій аварії, бо власне він помінявся місцем з молодою жінкою, вона попросилася сісти біля вікна, ця жінка загинула.

Читайте також: Трагедія в Польщі: експрем'єр висловив співчуття

Нагадаємо, 6 березня приблизно о 02:00 на території Польщі сталася дорожньо-транспортна подія за участі рейсового автобуса з українською реєстрацією, що прямував за маршрутом Познань-Херсон. Внаслідок аварії загинули 5 громадян України, 35 людей зазнали травм і були госпіталізовані до медичних закладів міст Перемишль, Ярослав, Жешув, Любачів та Рудна Мала. 

Джерело Україна 24 Теги