Уряд дуже запізнився: експерт про карантин в Києві

Директор аналітичного центру "Інститут міста" заявив, що міська влада помилилася з обмежувальними заходами у Києві

Уряд дуже запізнився: експерт про карантин в Києві

Влада запізно і неефективно запровадила карантин у Києві. Про це заявив директор аналітичного центру «Інститут міста» Олександр Сергієнко.

"Наш уряд дуже-дуже запізнився з карантинними заходами. Дуже-дуже легко просто написати про не більше 10 людей в маршрутці, але дуже-дуже важко це реалізувати", — сказав він.

Експерт вважає, що уряд не врахував київської агломерації та порушив процеси життєдіяльності столиці..

"За нашими підрахунками, 540 тисяч людей щоденно в’їжджають і виїжджають. Коли Київ перервав міське сполучення, він зірвав процеси життєзабезпечення міста. Наприклад, медичні робітники, санітарки не могли дістатися столиці. Дійшло до того, що лікарі виконували роботу санітарок та медсестер. Самоорганізація – те, що нас рятує, коли нас не рятує уряд. Але думаю, ця система протягом кількох днів буде налагоджена", — сказав Сергієнко.

Нагадаємо, в Україні до 3 квітня діє карантин через поширення коронавіруса СOVID-19. 16 березня уряд тимчасово зупинив роботу метрополітенів по всій країні, а також скасував залізничне, автобусне та авіасполучення між містами та областями України.

Міські перевезення тепер можуть здійснюватися в режимі до 10 осіб в маршрутних таксі, до 20 - в тролейбусах, автобусах, вагонах трамвая. Скасовано масові заходи, не працюють кафе, ресторани, ТРЦ, розважальні заклади.

Теги