Подарунки від "Часу Голованова": програма запускає конкурс

Гість та ведучий оберуть найкраще, на їх думку, запитання від глядача

Подарунки від "Часу Голованова": програма запускає конкурс

Тепер з подарунками! "Час Голованова" дає можливість отримати фірмову чашку найактивнішим глядачам "Україна 24".

ЯК ОТРИМАТИ ПОДАРУНОК?

  • - о 21:00 вмикайте улюблений телеканал "Україна 24", програма “Час Голованова”;
  • - пишіть свої запитання гостям студії у месенджерах Viber та Telegram на номер +380(50) 3242424 або озвучуйте за номером телефону 0 800 602424;
  • - ведучий Василь Голованов озвучуватиме їх у прямому ефірі;
  • - о 22:55 гість та ведучий оберуть найкраще, на їх думку, запитання від глядача та оголосять в ефірі.

Переможець отримає подарунок.

Деталі:

  • - запитання можуть стосуватися як теми ефіру так і будь-якої іншої;
  • - поставити запитання можна у будь-який час з 21:00 до 22:55;
  • - також потрібно вказати ім‘я, місто та номер телефону для зворотнього зв‘язку;

З нагоди 8 березня - ще більше подарунків. Не пропустіть!

Нехай щастить!

 

«Офіційні правила конкурсу в рамках програм «Час Голованова».

1. Загальні положення

1.1. Ці Правила (далі - «Правила») визначають порядок проведення конкурсу, умови участі в конкурсі, механіку голосування та інші необхідні умови.

1.2. Організатором відкритого конкурсу (далі - «Конкурс») є ТОВ «Новинна група Україна», місцезнаходження : 03148, м. Київ, вул. Героїв Космосу, 4. ( далі- Організатор)

1.3. Конкурс не є лотереєю або іншим заходом, заснованим на ризику.

1.4. В конкурсі забороняється брати участь працівникам Організатора.

1.5. Ці Правила проведення Конкурсу опубліковані в офіційній групі Facebook «Ukraine24» https://www.facebook.com/www.ukraine24.ua та на сайті канала Україна24 https://ukraina24.segodnya.ua/

1.6. Факт участі в Конкурсі підтверджує ознайомлення учасників зі вказаними Правилами проведення Конкурсу.

2. Умови участі в Конкурсі

2.1. Конкурс проводиться на території України. До участі в Конкурсі допускається будь-який громадянин України, який досяг віку 18 років, окрім громадян України, які проживають на непідконтрольних Україні територіях у Донецькій, Луганській області чи Автономній республіці Крим та не можуть самостійно отримати приз.

2.2. Беручи участь в Конкурсі, Учасники підтверджують свою згоду з цими Правилами проведення Конкурсу та з усіма умовами участі в Конкурсі, з оприлюдненням своїх особистих даних під час ефіру програми «Час Голованова» та публікацією особистих даних в офіційній групі Facebook «Ukraine24» https://www.facebook.com/www.ukraine24.ua та на сайті канала Україна24 https://ukraina24.segodnya.ua/

2.3. Конкурс проводиться під час ефіру програм «Час Голованова» на телеканалі «Україна24» за допомогою мессенджерів Viber та Telegram по номеру телефона +38(050) 324 24 24, та за допомогою телефонних дзвінків за номером 0(800) 60 24 24.  Час ефіру програм «Час Голованова»  зазначається у телепрограмі телеканалу «Україна 24». 2.4. Для участі в Конкурсі необхідно:

2.4.1. Поставити гостю програми креативне або цікаве запитання за темою програми\або на будь-яку іншу тему  за допомогою за допомогою мессенджерів Viber та Telegram по номеру телефона +38(050) 324 24 24 або за допомогою телефонних дзвінків за номером 0(800) 60 24 24.

2.4.2. Вказати своє П.І.Б., контактний номер телефону для зворотного зв`язку, а також місто\село та область проживання та озвучити саме запитання.

2.4.3. Команда Виконавця залишає за собою право не оголошувати під час проведення конкурсу запитання, які суперечать цим правилам, мають образливий характер, закликають до насильства та розпалювання ненависті, а також роботи, які викликають сумнів в автентичності виконання.

3. Термін проведення конкурсу

3.1. Конкурс проводиться в період з 08.03.2021 року по 08.03.2022 року включно. Результати будуть оголошені в кінці кожного прямого ефіру «Час Голованова» в 22:55. Роботи на конкурс приймаються кожного прямого ефіру програми «Час Голованова» з 21:00 до 22:55.

4. Призовий фонд конкурсу

4.1.Призовим фондом Конкурсу є чашки з логотипом програми «Час Голованова», а також в святкові дні діє розширений призовий фонд: подушки з логотипом «Україна24», чашка з логотипом «Час Голованова», щоденник з логотипом «Україна24», тощо. Організатором можуть бути визначені й інші призи /подарунки  учасникам конкурсу.

5. Визначення переможців

5.1. Призи отримують учасники, які придумали найкреативніше або найцікавіше питання гостю в студії. За одну програму може бути до 3-ох переможців.

5.2. Найкращі та найкреативніші запитання будуть обиратись на власний розсуд ведучого програми Василя Голованова та/або гостя в студії на вибір Василя Голованова.

5.3.Імена Фіналістів озвучуються в кінці програми «Час Голованова» ведучим програми, і можуть бути опубліковані в офіційній групі Facebook «Ukraine24» https://www.facebook.com/www.ukraine24.ua та на сайті канала Україна24 https://ukraina24.segodnya.ua/

5.4. Організатор зв'язується з Фіналістом за допомогою соціальних мереж Viber та Telegram або номеру телефону. Фіналіст зобов'язаний надати всі необхідні для отримання Призу дані, а саме: ПІБ, місце проживання, ІНН, номер мобільного телефону та адресу поштового відділення для отримання Призу.

5.5. Вказаний вище Приз не може бути виданий в грошовому еквіваленті і обміну та поверненню не підлягає.

5.6. Організатор не несе відповідальності за технічні збої в роботі обладнання Учасників, збої в роботі Інтернет каналу, затримки в обробці запитів додатком Конкурсу, можливі проблеми в роботі серверів Facebook., можливі проблеми з телефонною лінією під час ефіру.

5.7. У разі відмови Переможця від призу, Організатор залишає за собою право прийняти рішення про подальше використання призу без будь-якої компенсації Переможцю.

5.8.Організатор залишає за собою право опублікувати на офіційній сторінці каналу «Украна24» у Facebook, що розміщена за цим посиланням: https://www.facebook.com/www.ukraine24.ua  та на сайті та на сайті канала Україна24 https://ukraina24.segodnya.ua/. Прізвище та Ім`я, питання до гостів, озвучені в студії під час прямого ефіру, Переможців конкурсу в рекламних цілях і з метою сповіщення про перемогу Переможців в конкурсі. Приймаючи умови Конкурсу, учасники тим самим дають свою згоду на публікацію даних в зазначених цілях в разі, якщо вони будуть визнані Переможцями.

5.9.Учасники Конкурсу, діючи вільно, своєю волею і в своїх інтересах, дають згоду Організатору, а також його афілійованим і / або уповноваженим особам, на обробку своїх персональних даних, що надаються Організатору в зв'язку з проведенням Конкурсу, будь-якими способами, включаючи збір, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, оновлення, уточнення, зміна, електронне копіювання, вилучення, використання, передачу, знеособлення, транскордонну передачу, блокування, видалення, знищення, для цілей проведення Конкурсу і виконання пов'язаних з ним вимог законодавства. Дана згода є конкретною, поінформованою і свідомою.

5.10. Організатор не несе відповідальності у разі неможливості зв'язатися з переможцем Конкурсу внаслідок невірно зазначених переможцем своїх контактних даних.

5.11. Організатор вправі зняти учасника з Конкурсу при виявленні обставин, які, на думку Організатора, свідчать про можливе недотримання правил Конкурсу.

5.12. Організатор не несе відповідальності за невиконання або неналежне виконання своїх зобов’язань, якщо невиконання зобов'язань є наслідком обставин непереборної сили. Організатор не відшкодовує втрати і шкоди учасникам Конкурсу, пов'язані з участю в Конкурсі.

5.13. Організатор має право відмовити переможцю в наданні Призу, якщо переможець надав про себе невірну інформацію, надав її невчасно або яким-небудь іншим чином порушив Правила проведення Конкурсу.

6. Інші Умови

6.1. Організатор має право вносити будь-які зміни в правила проведення Конкурсу шляхом їх публікації на офіційній сторінці каналу «Украна24» у Facebook, що розміщена за посиланням: https://www.facebook.com/www.ukraine24.ua та на сайті канала Україна24 https://ukraina24.segodnya.ua/.

6.2. Рішення Організатора з усіх питань, пов'язаних з проведенням Конкурсу, є остаточними, і поширюються на всіх учасників.

6.3. Організатор залишає за собою право не вступати в листування або інші контакти з учасниками Конкурсу, крім випадків, передбачених цими Правилами.

6.4. Організатор не несе відповідальності за:

- Неотримання, в т.ч. у встановлений термін від учасників листів і/або документів, необхідних для отримання призу Конкурсу, з технічних чи інших причин, які не залежать від Організатора.

- Повідомлення учасниками неповних і/або невірних контактних та інших даних відповідно до справжніх Правил.

- Помилки/збої при передачі даних через мережу Інтернет або відсутність зв'язку з провини організацій зв'язку, в результаті технічних проблем і/або шахрайства в мережі Інтернет, і/або каналів зв'язку, що використовуються при проведенні Конкурсу, а також з інших причин, що не залежать від Організатора.

- Невиконання/несвоєчасне виконання учасниками своїх обов'язків, передбачених цими Правилами.

- Організатор не несе відповідальності за порушення особами, які беруть участь у Конкурсі, прав будь-якої третьої сторони, в тому числі інтелектуальних прав.

Учасник зобов'язується самостійно і за свій рахунок нести збитки, пов'язані з порушенням будь-яких прав третіх осіб.

6.6. Своєю участю в Конкурсі учасники гарантують, що їх запитання, представлені на Конкурсі, не порушують майнових і/або немайнових авторських і суміжних прав третіх осіб.

6.7. Учасники Конкурсу зобов'язані дотримуватись Правил Конкурсу. Беручи участь у Конкурсі, Учасник підтверджує ознайомлення та свою згоду з «Правилами Конкурсу».

Джерело Україна 24 Теги