Постраждалим у ДТП в Польщі українцям відмовляли в лікуванні — деталі від консула

Василь Павлюк розповів, як вдалося вирішити проблему з польськими медиками

Постраждалим у ДТП в Польщі українцям відмовляли в лікуванні — деталі від консула

Двом українцям, які постраждали в ДТП в Польщі, відмовляли у лікуванні медики в Ярославі через відсутність медичного страхування. Надавати їм допомогу почали лише вчора  — через два дні після аварії. Про це каналу "Україна 24" ексклюзивно заявив генеральний консул України у Любліні Василь Павлюк. Постраждалі потребують не лише медичного догляду, а й операції.

"Двом нашим громадянам, це чоловік і жінка, відмовляли в лікуванні, не підходили, тому що у них при собі не було страховки. Але після вчорашньої моєї розмови з представниками лікарні допомогу надали. Я їм сказав, що якщо цього не буде, їх лікарня стане відомою на всю Європу", — сказав він.

Читайте також: ДТП в Польщі: поранену українку спочатку оголосили загиблою

Нагадаємо, 6 березня приблизно о 02:00 на території Польщі сталася дорожньо-транспортна подія за участю рейсового автобуса з українською реєстрацією, що слідував за маршрутом Познань-Херсон. В результаті аварії загинули 5 громадян України, 35 осіб отримали травми та були госпіталізовані до медичних установ міст Перемишль, Ярослав, Жешув, Любачів і Рудна Мала.

У лікарнях залишаються 22 постраждалих, усі — громадяни України. Двоє з них  — у дуже тяжкому стані. Тіла всіх  загиблих розпізнали. Найближчими днями їх транспортують до України. За попередніми даними, причиною автотрощі міг стати невдалий маневр водія. 

Джерело Україна 24 Теги