Кіт задушив дитину: нові подробиці трагедії на Рівненщині

Фахівці застерігають - не залишайте немовлят з тваринами

Кіт задушив дитину: нові подробиці трагедії на Рівненщині

У місті Острог Рівненської області сталася жахлива трагедія – кіт задушив немовля. Мама залишила малюка у візочку на подвір'ї, а коли повернулася – дитина була мертвою.

Як повідомляє телеканал "Україна 24" у своєму сюжеті, першою прибігла на порятунок сусідка Тетяна Шкобера, коли троє діток сусідів голосили, що найменшого Дмитрика задушив кіт.

"Котяра отакий здоровий… Боже, вони з цією дитиною, вам не розказати, як з писаною торбою носилися", - сказала сусідка.

Непритомного Дмитрика занесли до будинку і викликали швидку. Дорогою до райлікарні штучне дихання хлопчику робила фельдшер. За життя Дмитрика боролися і реаніматологи, але марно - він помер від удушення.

Читайте також: "Салюти — величезний стрес для тварин": зоопсихолог дав поради

У смерті немовляти батьків ніхто не звинувачує. Мовляв, живуть дружно, працюють.

"Сім’я дуже старанна – четверо діток. Завжди працьовиті, діти доглянуті, до школи ходять, все нормально. Мама дуже їх любить", - розповіла родичка Наталія Глебович.

Смерть Дмитрика поліція розслідує як нещасний випадок. Фахівці застерігають - не можна залишати немовлят з домашніми тваринами, особливо з котами, які постійно шукають теплого місця. 

"Треба стежити. Це тварина, хижак, яка шукатиме можливості привернути до себе увагу", - попередила ветеринарка Оксана Андрощук.

Читайте також: В Єгипті акула напала на туристів з України: подробиці кривавого інциденту

Нагадаємо, подібна трагедія сталася два роки тому у Липовецькому районі Вінницької області, де через кота задихнулась 9-місячна дитина. Тварина заскочила у коляску і теж лягла немовляті на обличчя. Батьків тоді не карали.

Нагадаємо, раніше на Чернігівщині тигр загриз працівника зоопарку, який зайшов у клітку, щоб нагодувати тварину.

Джерело Україна 24 Теги