"Велике будівництво": ключовий міст на трасі Н-31 будують з випередженням графіка

Цей міст є важливим елементом проєкту траси Н-31

"Велике будівництво": ключовий міст на трасі Н-31 будують з випередженням графіка

Роботи на мосту через канал «Дніпро-Донбас» на трасі Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка проходять цілодобово. Будівництво без зупинок упродовж зими дозволило випередити графік будівництва об’єкту на 1 місяць, повідомляє Facebook-сторінка «Великого будівництва».

Цей міст є важливим елементом проєкту траси Н-31, що будується у рамках програми президента «Велике будівництво». Завершення його спорудження дозволить поєднати частини лінійної ділянки нової дороги км 26+600 – км 28+600 та забезпечити безперешкодну доставку матеріалів для будівництва траси до межі Дніпропетровської області.

Читайте також: Міжнародна організація похвалила "Укравтодор" за важливе нововведення

Фото: Автомагістраль Південь

Спорудження моста розпочалося у серпні 2020 року. Наразі тривають роботи з відсипання земляного полотна на ділянках підходів до моста, укріплення берегів каналу.

Фото: Автомагістраль Південь

«Аби запобігти потраплянню зливових вод у канал, міст буде обладнано системою збору води з проїзної частини й технологічних тротуарів у вертикальний сепаратор, який забезпечуватиме механічне очищення рідини від нафтопродуктів та завислих речовин. Окрім цього, спеціальна група водолазів проведе розчищення дна каналу та відновить його за допомогою збірних залізобетонних плит», - йдеться у пості.

Читайте також: "Велике будівництво": Укравтодор побудує нову бетонку до Одеського морського порту

Повна довжина нового мосту становитиме 99,8 м, ширина – 27 м. Для руху автотранспорту у двох напрямках відведено по дві смуги шириною 3,75 м.

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу президента, координатор «Великого будівництва» Кирило Тимошенко заявляв, що держава має намір взяти участь у реалізації масштабних проєктів у столиці, зокрема будівництва розв’язки на Дарницькому мосту.

Джерело Україна 24 Теги