Росії доведеться вступити в новий формат — експерт про переговори щодо Донбасу

Олег Жданов розповів, як можна залучити США до переговорів нормандської четвірки

Росії доведеться вступити в новий формат — експерт про переговори щодо Донбасу

Росія не погоджується включити США до Нормандського формату переговорів щодо Донбасу і буде використовувати будівництво газопроводу "Північний потік - 2" як важіль впливу. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Звичайно, буде його використовувати. На жаль, у Росії багато союзників у Європейському Союзі, які зараз хочуть ослаблення санкцій і добудови "Північного потоку - 2". Якщо ми не можемо залучити до формату переговорів нових членів, то потрібно переформатувати взагалі ці переговори. Можливо, повернутися до Будапештського формату або створити новий, наприклад, Женевський. Західні країни навряд чи відмовляться туди увійти, а Росія буде змушена це зробити, тому що або вона прагне до миру, як вони заявляють, або вона країна-ізгой, і тоді потрібно вирішувати, що з нею робити далі", — сказав він.

Читайте також: "Путін зневажає слабких": ексміністр розповів, як повернути Крим і Донбас

Експерт розповів, чого очікувати на Донбасі найближчим часом.

"Буде конфронтація. Конфлікт — навряд чи, у Росії немає ресурсів, щоб зараз зробити якусь наступальну операцію. Більше скажу, немає політичних підстав для цього, і для Росії це може стати фатальним, тому що навіть країни, які сьогодні намагаються в Брюсселі лобіювати інтереси Росії, втратять всі свої позиції. Але конфронтація продовжиться", — сказав він.

Раніше перший президент України Леонід Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи може Володимир Зеленський зустрітися з Володимиром Путіним.

Джерело Україна 24 Теги