У Боярці пролунав потужний вибух — подробиці з місця подій

В результаті вибуху могла загинути людина, пошкоджені навколишні будинки і машини

У Боярці пролунав потужний вибух — подробиці з місця подій

У Боярці на Київщині сьогодні вночі пролунав потужний вибух. Він ущент розніс кілька автівок і парканів, пошкодив будинки, трансформатор, лінії електропередачі. Люди сидять без світла.

Журналісти повідомляють про одного загиблого. Буцімто його тіло буквально розірвало на шматки. Подробиці розповів кореспондент "Україна 24" Євген Назаренко з місця подій.

"На початку поліція повідомляла, що вибух стався без постраждалих, потім що є постраждалий, а потім з'явилася у ЗМІ інформація, що є загиблий. Насправді ми тут бачили рештки, скажімо так, живої істоти, їх багато і вони розкидані на подвір'ях і деревах. Я чув, як працює слідчо-оперативна група, і вони казали, що знайшли рештки зубів, рештки пальців, тому можна припустити, що загинула людина. Але всі деталі потім повідомить поліція", — розповів він.

Читайте також: У Миколаївській області пролунав вибух у школі: подробиці від ДСНС

Щодо самого вибуху, він пролунав о 4-й ранку, була вирва завбільшки приблизно півтора метра, але зараз її вже закопали. Пошкодило будинки, найбільше постраждав сусідній — там повилітали вікна, дірка в даху, на подвір'ї уламки шиферу. Жителька цього будинку, жінка похилого віку, сказала, що ремонт коштуватиме дуже дорого і в неї грошей на це нема. Ще біля одного будинку повністю знесло паркан, пошкодило і сам будинок. Місцеві кажуть, що була величезна заграва від вибуху. Також пошкоджено кілька автівок, принаймні одна, скоріш за все, не підлягає ремонту.

"Бахнуло — і я встала. Я думала, що може в голові, я думала шо в хаті може котел зірвався, розумієте. Коли дивлюся — ні. Звісно, злякалися, ви шо! Я кажу, я війну пережила — такого не було!" — розповіла жителька Боярки Марія Терлецька.

Читайте також: У Чернівцях пролунав потужний вибух у лікарні: подробиці та відео

Головне питання — що могло вибухнути з такою потужністю, це не схоже на звичайну гранату. Поки що поліція не повідомляє, що вибухнуло, рештки відправили на експертизу.

Джерело Україна 24 Теги