"Це була гідна відповідь": Арестович прокоментував скандальну репліку матом у соцмережі

Радник української делегації в ТКГ пояснив, навіщо вилаявся матом на адресу читача

"Це була гідна відповідь": Арестович прокоментував скандальну репліку матом у соцмережі

Речник делегації України у ТКГ Олексій Арестович на прохання писати українською в Facebook відповів лайкою. Про причини свого вчинку він розповів в ефірі каналу "Україна 24".

"Це була гідна відповідь людині тією мовою, яку вона розуміє. Оцінку дадуть ті, хто мене призначав, але я хочу роз'яснити. Це (користувач соцмережі, якому відповідав Арестович — ред.) не людина, це бот. Людина, яка прописана російською мовою в профілі, приходить до мене, який прописаний українською мовою в профілі, і щось там вимагає. Це боти, які не хочуть встановлювати реальні факти", — сказав він.

Читайте також: "Друга фейсбучна республіка": Арестович висловився про міжнародну підтримку України

Арестович відповів на питання, чи може офіційна особа так спілкуватися, і що йому сказав з цього приводу голова делегації в ТКГ Леонід Кравчук.

"Кравчук ще мені нічого не відповів. Я не є членом делегації, це потрібно чітко розуміти. Я є приватною особою, яка надає державі допомогу на громадських засадах, не отримуючи грошей платників податків і не маючи офіційного статусу. Приватна особа спілкується на своїй приватній сторінці. Якщо ви хочете подивитися, як я спілкуюся як радник делегації, то я з вами ж зараз спілкуюся і нікого нікуди не посилаю", — сказав він.

Читайте також: Заява Зеленського щодо Донбасу: Арестович пояснив, чого хоче Україна

Нагадаємо, під постом Арестовича у соцмережі один із коментаторів зажадав, щоб той виклав свій пост українською мовою, на що Арестович відповів нецензурною лайкою.

Джерело Україна 24 Теги