Вся справа в популярності "Україна 24": Гордон про гучний прогноз на 15 березня

Дмитро Гордон розповів про сенсацію, яка мала з'явитися в зазначену їм дату

Вся справа в популярності "Україна 24": Гордон про гучний прогноз на 15 березня

Журналіст Дмитро Гордон, який попереджав про важливу для України дату 15 березня, розповів в ефірі каналу "Україна 24", що мало статися.

"Я очікував, що буде реакція, але я не очікував такої реакції. Але я це пояснюю тільки популярністю телеканалу" Україна 24" і особисто вашою популярністю, тому що завдяки цьому, звичайно, ну, напевно, не було людей, які не питали б один одного, що станеться 15 березня", — сказав він.

Читайте також: Гордон назвав три речі, які розколюють Україну

Гордон пояснив, що мав вийти фільм-розслідування Bellingcat, але сталася накладка.

"Коротко викладу, що я мав на увазі. Я мав на увазі, що 15 березня, за інформацією моїх джерел, це перші джерела, повинен був з'явитися фільм Христо Грозєва, видатної людини, яка займається справжньою росзлідувальною журналістикою, за ним розслідування збиття" Боїнга "МН17, отруєння Скрипаля, отруєння Навального.

В інтерв'ю Бацман Грозєв сказав, що займається спецоперацією по "вагнерівцям", і буде зніматися документальний фільм, потім і художній. Я дізнався, що 15 березня першу частину документального фільму Грозєва про зрив спецоперації повинні показати у нього на каналі. Але сталася невелика накладка", — сказав він.

Читайте також: Дмитро Гордон назвав імена тих, хто може врятувати країну

Журналіст розповів, у чому виявилася проблема.

"Грозєва Офіс президента України запросив до Києва, щоб зняти інші думки. Тому прем'єра не відбулася, Грозєв прибув до Києва і записав тут 7 інтерв'ю. Там інтерв'ю, зокрема, з двома офіцерами ГУР Міноборони України, які брали безпосередню участь у спецоперації щодо "вагнерівців". Там інтерв'ю з нардепом Забродським, з Юрієм Бутусовим і так далі. Тому через те, що Грозєв знімав в Києві ці інтерв'ю, він повинен їх змонтувати, додати до фільму, і перша частина фільму вийде, наскільки я знаю, 5 квітня плюс мінус кілька днів", — сказав він.

Нагадаємо, журналіст Дмитро Гордон попередив в ефірі каналу "Україна 24", що вся Україна 15 березня переживе "складний день".

Джерело Україна 24 Теги