"Чистий аферист": Гордон жорстко вилаяв Арестовича

Відомий журналіст вважає, що Арестовича потрібно вигнати з ТКГ

"Чистий аферист": Гордон жорстко вилаяв Арестовича

Журналіст Дмитро Гордон висловився про скандал з радником української делегації в Тристоронній контактній групі Олексієм Арестовичем, який в соцмережі нецензурно відповів коментатору.

"Арестович - аферист, на моє глибоке переконання. І на доказ того, що він є аферистом, щойно сайт "Гордон "випустив матеріал, який показує, як ця людина змінювала свої погляди постійно впродовж цілої низки років. Ця людина, на мій погляд, не має переконань або має проросійські переконання, тому що неможливо з такою послідовністю міняти погляди та бути таким дурним у своїх "переконаннях", — заявив він.

Читайте також: "Я засуджую" — "слуга народу" про скандал з Арестовичем

Гордон вважає, що Арестовича потрібно вигнати з місця радника.

"Моя думка, чистий аферист, якого треба гнати поганою мітлою з усіх тристоронніх контактних груп, тому що коли такі "професіонали" "захищають" інтереси України, то інтереси України страждають. Це випадковий пасажир на цьому пароплаві, і треба від таких людей негайно позбавлятися", — сказав він.

Нагадаємо, під постом Олексія Арестовича в соцмережі один із коментаторів зажадав, щоб той переписав свій пост українською мовою, на що Арестович відповів нецензурною лайкою. Сам Арестович заявив, що коментатор — це бот, а він сам не є офіційною особою і може спілкуватися на власній сторінці як хоче.

Джерело Україна 24 Теги