Посилення карантину в Києві: у Кличка сказали, як працюватиме транспорт

Обмеження торкнуться як наземного транспорту, так і метрополітену

Посилення карантину в Києві: у Кличка сказали, як працюватиме транспорт

У Києві через запровадження червоної зони карантину міський транспорт працюватиме з обмеженнями, зокрема можливе обмеження на кількість пасажирів у метро.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" заступник мера Києва Віталія Кличка Володимир Бондаренко.

"Стосовно міського пасажирського транспорту - він працюватиме з обмеженнями, а конкретно - в ньому зможе їздити тільки половина місць, які визначені технічним паспортом. Ми говоримо про те, що транспорт буде їздити в половину свого навантаження", - сказав Бондаренко.

Читайте також: Локдаун у Києві: представники бізнесу розповіли про нові збитки

Він додав, що обмеження в метро будуть в залежності від кількості пасажирів.

"В даному випадку, метрополітен трохи простіше контролювати на дотримання правил індивідуального захисту, носіння масок. Водночас, можливі обмеження на вхід до станції метрополітену, аби уникнути масового скупчення людей у вестибюлях, на станції і в рухомому складі. Це обмеження буде працювати наступним чином - якщо кількість людей завелика у ранкові або вечірні години пік, частина дверей до вестибюлю станції буде зачинятися. Таким чином потік людей буде мінімізуватися", - сказав заступник мера.

Бондаренко уточнив, що робота транспорту приміського і міжобласного сполучення залежатиме від Міністерства інфраструктури.

"Ми чекаємо сьогодні засідання, зокрема Ради національної безпеки та оборони щодо цього. Поки що на даний момент в нас немає інформації про зупинення приміського або міжміського сполучення", - сказав він.

Читайте також: Карантин в Україні: академік спрогнозував терміни нового локдауну

Нагадаємо, в Києві в зв'язку з ростом захворюваності на COVID-19 посилять карантин з 20 березня.

Джерело Україна 24 Теги