Вакцинація в Україні пришвидшиться: Степанов повідомив подробиці

За словами міністра, вакцинація проходитиме "каскадним шляхом"

Вакцинація в Україні пришвидшиться: Степанов повідомив подробиці

Вакцинація від коронавірусу в Україні проводиться "каскадним шляхом", кількість щеплень найближчим часом значно збільшиться.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"Ми розгортаємо вакцинацію. Такої масштабної вакцинації ще не було. Нам дуже важливо, щоб вона рухалася правильно на всіх етапах, щоб не було програмних помилок. Програмні помилки – це такі, які одразу відкидають країну за рівнем вакцинації назад. Тому ми розгортаємо їх (етапи – ред.) каскадним шляхом. Тобто ми почали з 50 мобільних бригад, зараз їх уже більше 200", - розповів міністр.

Читайте також: Лікар відповів на три популярних питання про вакцинацію від коронавірусу

Степанов повідомив, що наступного тижня в Україні відкриватимуться кабінети щеплень на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги.

"Кількість щеплень щодня збільшується. Так, вона відстає від того плану, який ми довели органам місцевої влади, в якій кількості вони мають робити щеплення. З приводу цього, ми їм завжди наголошуємо, проводимо інколи достатньо жорсткі селектори, в який спосіб вони мають збільшувати щеплення", - зазначив глава МОЗ.

Читайте також: Всіх українців обіцяють вакцинувати до кінця року: подробиці від Ляшка

Раніше академік НАН України Сергій Комісаренко в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що в Україні має бути не менше 100 тис. імунізацій на добу, щоб масова вакцинація дала результат. 

Джерело Україна 24 Теги