В Україні йде другий етап вакцинації від COVID-19 — подробиці від Степанова

Міністр охорони здоров'я розповів, які нові категорії українців потрапляють під вакцинацію

В Україні йде другий етап вакцинації від COVID-19 — подробиці від Степанова

В Україні почалася чергова ланка другого етапу вакцинації від коронавірусу. Подробиці розповів міністр охорони здоров'я максим Степанов в програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"На першому етапі 100% людей, яких потрібно вакцинувати, це 367 тисяч. Одночасно з першим етапом ми почали вакцинацію людей, які входять до групи ризику і знаходяться на другому етапі вакцинації. До того ж, ми почали його ще тиждень тому, це перш за все були люди, які працюють, наприклад, в лікарні, де є ковідне відділення, але є й інші медичні працівники, і мобільна бригада, яка приїжджала робити щеплення для медпрацівників, які працюють в ковідних відділеннях, робила й іншим співробітникам", — сказав він.

Читайте також: Глава МОЗ поставив крапку в історії з російською вакциною для українців

Степанов назвав категорії людей, які потрапляють під вакцинацію.

"З сьогоднішнього дня ми додаємо чергову ланку другого етапу. А саме — це медичні працівники, які працюють на первинній ланці, сімейні лікарі, медсестри, які працюють в центрах надання первинної медико-санітарної допомоги, а також люди похилого віку старші 80 років, ті, що входять до групи ризику, яких треба також вакцинувати", — сказав він.

Читайте також: Вакцинація в Україні: Степанов пояснив, хто відповідатиме за побічні ефекти

Тепер зробити щеплення можуть ті, хто надає медичні послуги, а також люди з високим ризиком захворіти на коронавірус. Сьогодні почали вакцинувати сімейних лікарів, а з наступного тижня зможуть вакцинуватися люди старші 80 років. Правда, для цього потрібно попередньо записатися в лист очікування через додаток "Дія", через контакт-центр МОЗ або за допомогою сімейного лікаря.

Джерело Україна 24 Теги