Ліжка ставимо в коридорах: у Кличка заявили про важку ситуацію з коронавірусом у Києві

Столична влада шукає нові резерви для розміщення всіх пацієнтів

 Ліжка ставимо в коридорах: у Кличка заявили про важку ситуацію з коронавірусом у Києві

У Києві опорні лікарні для хворих на коронавірус завантажені на 100%.

Про це заявив в ефірі програми "Сьогодні. День" на телеканалі "Україна 24" заступник київського міського голови Віталія Кличка Володимир Бондаренко.

"Загалом у нас з вами так звані опорні лікарні завантажені на 100%. Там ліжка вже стоять у коридорах, і ми цього  не приховуємо", - сказав він.

Читайте також: У Києві можуть зупинити транспорт: подробиці від заступника Кличка

Бондаренко також повідомив, що в лікарнях, куди доставляють людей з підозрою на коронавірус, завантаженість коливається на рівні 76-80%.

"Але коли ми говоримо про підозру, на жаль, більшість випадків - це ситуація, що це час між забором матеріалу та отриманням позитивного результату тесту", - сказав заступник мера.

Читайте також: Посилення карантину в Україні: лікар зробив тривожну заяву

За його словами, зараз столична влада відкриває "нові резерви, які є в нас безпосередньо".

"Це встановлення додаткових ліжок у коридорах. Водночас ми очікуємо від уряду вирішення питання з лікарнями Національної академії медичних наук, де є близько 11 тисяч готових ліжко-місць", - пояснив чиновник.

Бондаренко додав, що станом на сьогодні всі місця в опорних лікарнях, які передбачені для ковідних пацієнтів, забезпечені киснем.

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" вказав на помилку столичної влади в ситуації з карантином у Києві.

Джерело Україна 24 Теги