"Велике будівництво": до Чернівців можна буде доїхати по якісній дорозі

"Планується здійснити поширення дорожнього полотна", - повідомляє Укравтодор

"Велике будівництво": до Чернівців можна буде доїхати по якісній дорозі

У рамках президентської програми «Велике будівництво» на Хмельниччині почався капітальний ремонт та реконструкція основної транспортної артерії області - дороги Н-03 Житомир - Чернівці. Про це на офіційній сторінці у Facebook повідомляє «Укравтодор».

Йдеться про 2,2-кілометрову ділянку дороги, яка проходить за с. Вишнопіль майже до межі Хмельницької та Житомирської областей. Наразі проводяться роботи з фрезерування наявного дорожнього покриття.

«Планується здійснити поширення дорожнього полотна, влаштувати 2 шари асфальтобетону загальною товщиною не менше 15 см. Також проєктом передбачено влаштування однобічного металевого бар’єрного огородження та встановлення нових дорожніх знаків», - сказано у повідомленні.

Читайте також: Укравтодор готує конкурс для будівництва дороги Краковець - Броди - Рівне

На цьому відрізку роботи виконує підрядна організація ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада».

Дорога Н-03 Житомир – Чернівці має протяжність у межах Хмельницької області 198,3 км. У 2020 році було оновлено 60 км від Хмельницького у напрямку Кам’янець-Подільського.

Цьогоріч її продовжують ремонтувати ще на 95 км у напрямку від Хмельницького до межі із Житомирською областю. Автодорога веде до відомих історичних пам’яток: Старокостянтинівської та Кам’янець-Подільської фортець.

Як повідомлялось, заступник голови ОП і координатор «Великого будівництва» Кирило Тимошенко заявив, що у планах «Великого будівництва» на цей рік – збудувати й оновити 6500 км доріг та 245 штучних споруд.

Читайте також: "Велике будівництво": ключовий міст на трасі Н-31 будують з випередженням графіка

Як повідомлялося раніше, у рамках "Великого будівництва" цього року в Чернігівській області почнеться капітальний ремонт автомобільної дороги М-01 (частина міжнародної траси Е-95) Київ-Чернігів-Нові Яриловичі до кордону з Білоруссю.

Джерело Україна 24 Теги