"Виписують зовсім інше лікування" — лікар розкритикував український протокол з COVID-19

Борис Бриль розповів, що роблять не так українські медики

"Виписують зовсім інше лікування" — лікар розкритикував український протокол з COVID-19

Лікар з Ізраїлю Борис Бриль вказав на недоліки українського протоколу лікування коронавірусу в ефірі програми "Народ проти" на каналі "Україна 24".

"Останній протокол, який у вас змінили в грудні, сумісний з CDC-протоколом (Centers for Disease Control and Prevention), з тим, що прийнято з літа в усьому світі, але лікарі виписують зовсім інше лікування. У вас написано, що антибіотики давати тільки при лейкоцитозі, в реалі при зверненні до лікаря відразу ж даються антибіотики, стероїди, що заборонено при легкій формі.

Треба розподіляти складність хворих за шкалою на тяжких, легких і критичних, відповідно, при легкій формі тільки симптоматичне лікування, а не купа препаратів, які призводять до підвищення смертності й тяжкості захворювання", — сказав він.

Читайте також: Українці рятуються від COVID-19 ліками для худоби — Голубовська шокувала заявою

Лікар додав, що проводяться дослідження з приводу вакцинації дітей.

"На сьогодні триває дослідження компаній Moderna і Pfizer в групі дітей старше 8 років щодо безпеки та ефективності, і, відповідно, можливо, потрібна буде вакцинація.

В Ізраїлі різкий спад захворюваності, немає госпіталізованих пацієнтів, які вакцинувалися. У нас все відкрито", — сказав він.

Раніше голова МОЗ Максим Степанов назвав дві головні помилки в лікуванні коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги