Ми ведемо війну бідних людей — журналіст про загострення на Донбасі

Юрій Бутусов розповів, як довго триватиме війна з Росією

Ми ведемо війну бідних людей — журналіст про загострення на Донбасі

Українським військовим на сході не вистачає забезпечення, заявив відомий журналіст Юрій Бутусов в програмі "Україна з Тиграном Мартиросяном" на каналі "Україна 24".

"Ми бачимо політичні кроки, але не бачимо кроків щодо посилення військової складової на Донбасі. За два роки нічого для того, щоб наші війська почали якісно змінюватися. Якщо подивитися, що зараз відбувається на фронті, причину загибелі військових, можна побачити, що забезпечення засобами розвідки, оптичними приладами, тепловізорами не витримує ніякої критики.

Більшість обладнання постачається волонтерами або забезпечується самими військовими. Більшість наших підрозділів пересувається на власних або волонтерських машинах", — розповів він.

Читайте також: Перемир'я ніколи не було — військовий експерт про ситуацію на Донбасі

За словами Бутусова, необхідно готуватися до того, що конфлікт буде довгим.

"Ми ведемо війну бідних людей, бо керівництво держави, крім політичної складової війни, не розглядає реальність. А реальність в тому, що війна триватиме багато років, її веде Путін, і треба готуватися до довгого протистояння", — сказав він.

Раніше радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович розповів, коли будуть відомі перші результати переговорів з приводу загострення на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги