Слабких б'ють, і Україну б'ють — Арестович про ситуацію з вакцинами від COVID-19

Олексій Арестович прокоментував важку ситуацію з поширенням коронавірусу

Слабких б'ють, і Україну б'ють — Арестович про ситуацію з вакцинами від COVID-19

Чергова хвиля коронавірусу не має рівних, заявив радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович в програмі "Україна з Тиграном Мартиросяном" на каналі "Україна 24".

"Напевно, прийшла чергова хвиля. Тому що навіть країни, де несумісні з нами темпи вакцинації, сидять в повному локдауні, темпи зараження там зашкалюють. Мова про європейські країни, на які посилаються, як на зразок. Цей зразок вже в повному локдауні. Це колосальна проблема. Світ не має досвіду, як з цим поводитися, сто років минуло з часів іспанки. А все-таки пташиний грип, гонконгський, свинячий — вже не пам'ятають як, і в яких він був масштабах", — сказав він.

Читайте також: Бракує лікарів та ліжок — ексміністерка забила на сполох через коронавірус в Україні

Арестович вважає, що Україна програє в "вакцинній війні".

"Проблема в чому? Якщо Макрон, лідер не останньої країни у світі, визнає, що існує вакцинна війна, про що можна говорити? Україна — не найсильніша країна в Європі, слабких б'ють. Нас б'ють. Індія, маючи 1,5 млрд населення, Китай розуміють, що фабрика працює в певних темпах, а нам хочеться, щоб наші громадяни були вакциновані в першу чергу. Цього ж хочуть європейці, багаті країни, і виходить, що, попри розмови про мораль у політиці, що світ єдиний — епідемія показує, що світ нерівний", — сказав він.

Раніше імунолог Борис Донський заявив, що повторне зараження коронавірусом малоймовірно.

Джерело Україна 24 Теги