Повний провал: депутат назвав причину аварії поїзда "Інтерсіті"

Олексій Кучеренко звинуватив наглядову раду "Укрзалізниці" в бездіяльності

Повний провал: депутат назвав причину аварії поїзда "Інтерсіті"

 

Аварія поїзда "Інтерсіті" сталася через порушення при будівництві залізниці — про це заявив народний депутат Олексій Кучеренко в програмі" Сьогодні День "на каналі" Україна 24 ".

"Я однозначно беруся стверджувати, повірте мені, я знаю нюанси роботи залізниці. Перше. Чому зійшов цей поїзд? Гарантую вам, що при проведенні ремонтних або дорожніх робіт там були зловживання з підсипанням щебінки, з порушенням технологій, з ґрунтом. Там, вибачте, крали на всьому, і в результаті цей поїзд, імпортний і недешевий, — подивіться, яка велика аварія, слава Богу, що ніхто не загинув", — сказав він.

Читайте також: Аварія потяга "Інтерсіті" біля Запоріжжя: озвучені нові деталі

На думку депутата, наглядова рада "Укрзалізниці" не виконує свою роботу.

"І тут я ставлю друге запитання: а що робить так звана наглядова рада "Укрзалізниці"? Ви чули коли-небудь від пана Лещенка, щоб він хоч щось говорив про залізницю? Ми йому платимо 500-600 тисяч грн на місяць, цей так званий фахівець отримує такі гроші, а де в результаті державний контроль? Повний провал реформи корпоративного управління", — сказав він.

Нагадаємо, аварія сталася 29 березня. Шість вагонів поїзда "Інтерсіті" сполученням Київ - Запоріжжя зійшли з рейок біля міста Славгород, на кордоні Дніпропетровської та Запорізької областей. У поїзді було 88 пасажирів. Ніхто не загинув, але кілька людей отримали забої.

Джерело Україна 24 Теги