Вакцинація в Києві - Кличко назвав кількість щеплених від коронавірусу

Мер Києва також зазначив, що рішення про допомогу бізнесу в Києві було прийнято ще рік тому

Вакцинація в Києві - Кличко назвав кількість щеплених від коронавірусу

Мер Києва Віталій Кличко в ефірі програми "Сьогодні День" на каналі "Україна 24" розповів про хід вакцинації в столиці, а також про те, чи буде місто допомагати бізнесу в зв'язку з жорстким локдауном.

"Київ отримав 42 тис. вакцин, більше 17 тис. людей уже вакциновані. Насамперед ми вакцинуємо медиків, людей, які задіяні в життєдіяльності нашого міста, і людей похилого віку. Тобто найвразливішы категорії", - сказав мер.

Читайте також: Виплати в карантин: "слуга народу" розповів про нововведення в законопроєкті Зеленського

За словами Кличка, рішення про допомогу для бізнесу в Києві було ухвалено ще рік тому.

"Хотів би нагадати, що в грудні 2020 року за моїм поданням Київрада прийняла рішення не тільки продовжити пільги для столичного бізнесу, але і розширити їх. Ці пільги діють на період усіх карантинних обмежень, це, наприклад, зниження оренди. Ми розуміємо, що Київ буде недоотримувати кошти в бюджет, але іншого виходу немає, ми повинні турбуватися про здоров'я і життя людей, і змушені це робити", - сказав Кличко.

Читайте також: Степанов пояснив, чи з'явиться в Україні платна вакцинація від COVID-19

Раніше Кличко розповів, що Київ з 5 квітня посилить карантин, через поширення коронавірусу будуть закриті дитсадки і школи, транспорт працюватиме з новими обмеженнями.

Джерело Україна 24 Теги