Водії маршруток забили на сполох через локдаун у Києві: Можемо просто зупинитися

У перевізників є дві проблеми

Водії маршруток забили на сполох через локдаун у Києві: Можемо просто зупинитися

У Києві через запроваджений з 5 квітня локдаун можуть припинити роботу маршрутки, оскільки приватні перевізники зіштовхнулися з двома серйозними проблемами.

Про це заявив в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" голова громадської спілки "Асоціація перевізників Києва і Київської області" Ігор Мойсеєнко.

На запитання, чи впускають сьогодні у маршрутки пасажирів без спеціальних перепусток, Мойсеєнко відповів:

"Всі водії були ще вчора проінструктовані стосовно того, що вхід пасажирів тільки за наявності перепусток. У нас сьогодні цілий день виникають різні конфлікти з пасажирами, тому що, якщо людина виходить на зупинку, їй треба будь-що потрапити в транспорт. Не може в одну маршрутку влізти - влазить в іншу. В "Київпастрансі" інша ситуація – там і поліція, і міська варта, і той же кондуктор допомагає водію не пускати. Ми ж не можемо в салонах возити працівника поліції чи міської варти".

Читайте також: Кияни стоять у черзі за спецперепустками в транспорт: подробиці з місця подій

За його словами, перевізники зіштовхнулися з "проблемою, що сьогодні у половини пасажирів просто немає фізично перепусток". В результаті багато водіїв не витримують такий режим роботи, "просто починають з'їжджати з ліній, тому що постійно виникають якісь конфлікти з пасажирами".

Також Мойсєенко додав, що постачальники пального виставили перевізникам умову – пальне тільки за передоплатою, хоча раніше дозволяли відстрочку платежу 5-10 днів.

Читайте також: Посилення карантину: в Києві анонсували нові штрафи для порушників

Голова Асоціації перевізників Києва і Київської області вважає, що без допомоги київської влади перевізники не зможуть впоратися з цією кризовою ситуацією.

"Від факторів, які від нас не залежать, ми можемо просто зупинитися… Ми сподіваємося, що місто знайде якісь ресурси, щоб у цій ситуації підтримувати приватних перевізників", - зазначив він.

Раніше радник глави МВС Володимир Мартиненко в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що в Києві шахраї торгують підробленими спецперепустками на громадський транспорт.

Джерело Україна 24 Теги