Ми близькі до колапсу — Кличко розповів про мету локдауну

Віталій Кличко пояснив, чому влада була змушена посилити обмеження

Ми близькі до колапсу — Кличко розповів про мету локдауну

Мер Києва Віталій Кличко розповів в ефірі каналу "Україна 24" про цілі карантину і про те, як його дотримуються кияни.

"Питання: а для чого ми робимо локдаун? Люди, як ні в чому не бувало, їдуть у своїх справах, для цього ми робимо спецперепустки, обмежуємо кількість людей, які перебувають у транспорті, для чого ми закликаємо щодня людей, щоб по можливості вони залишалися вдома, роботодавців — дати можливість відпусток? Чому? Та тому, що на сьогодні люди скаржаться, що не можуть доїхати, а потім вони будуть скаржитися, що лікарі не надали допомогу, і людина померла.

Людина може померти, бо наші лікарні на сьогодні майже повністю заповнені, велика кількість людей зі складним перебігом хвороби лежить у лікарнях. І тільки з цим пов'язано те, що ми обмежуємо пересування людей в Києві, це вимушені речі", — сказав він.

Фальшиві перепустки та затори: в Авакова розповіли про перший день карантину в Києві

Кличко підкреслив, що система охорони здоров'я працює уже на межі.

"Ми піклуємося про те, щоб наші лікарі були здатні надати допомогу. Ми дуже близько підходимо до того, що може статися колапс медичної системи. Коли ті, хто нас зараз дивляться, телефонуватимуть і говоритимуть, що їм погано, лікарі скажуть, що не можуть допомогти. Щоб не довести до такого, ми ввели обмеження. Вони непопулярні, я розумію, що вони незручні для більшості, але за можливості залишайтеся, будь ласка, вдома! Якщо раніше з 10 осіб госпіталізували тільки 2, то зараз 7 з ускладненнями. Переважна більшість перебуває на ШВЛ або під киснем", — сказав він.

Раніше повідомлялося, що через введений з 5 квітня карантин у Києві можуть припинити роботу маршрутки.

Джерело Україна 24 Теги