Степанов розповів, за що його звільнили з МОЗ

За словами Степанова, його відставки хотів особисто Шмигаль

Степанов розповів, за що його звільнили з МОЗ

Звільнений Верховною Радою міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" прокоментував свою відставку. За його словами, невдоволення Кабміну викликало вибивання грошей на медицину.

"Денис Анатолійович (Шмигаль - ред.) не приховує, що саме він був тією людиною, яка вважає, що я маю бути звільнений. Причому мені було незрозумілим його бажання, тому що мені здається, коли ти працюєш у команді, якщо існують претензії, вони висловлюються в процесі роботи. Так, напевно, я іноді був досить емоційним на нарадах, коли йшлося, наприклад, про якісь гроші на медицину, тут я був безкомпромісний. Вибивання грошей на медицину було чомусь сприйнято як формування власного політичного іміджу. Про те, що в нас медицина катастрофічно недофінансована, я почав говорити з першого дня роботи. Перше, що ми почали робити - латати ці дірки. Всі вже забули, що було рік тому", - заявив Степанов.

Читайте також: Нова хвороба після коронавірусу: лікарка розповіла про ускладнення від COVID-19

Звільнений міністр нагадав, що МОЗ подало запит до бюджету-2021 на 296 млрд грн, а отримало 161 млрд грн.

"У нас (з прем'єр-міністром - ред.) були абсолютно нормальні, як я вважав, робочі відносини, коли я говорив, що нам необхідно робити, як діяти. Те, що вчора сказав Давид (Арахамія - ред.), для мене було дивно - слова прем'єр-міністра, що в нас, виявляється, з ним якийсь конфлікт. Причому ми ж можемо говорити тільки про робочі моменти. Я часто чую, що занадто завзято вибивав гроші на медицину - так, я не підтримував бюджет, який був запропонований на 2021 рік. І я був плюс-мінус правий", - підкреслив він.

Читайте також: Степанов про вакцинацію до значної дати: "У нас є всі можливості"

Ексміністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів, хто винен у зриві постачання вакцин від коронавірусу в Україну.

Джерело Україна 24 Теги