Кличко про скандал з заступником: Йому ще дуже пощастило

Мер Києва прокоментував скандал із своїм заступником

Кличко про скандал з заступником: Йому ще дуже пощастило

Заступник мера Києва Володимир Слончак, який потрапив в скандал з поліцією і був звільнений з обійманої посади. своїм вчинком підриває довіру до органів влади. Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» повідомив мер Віталій Кличко.

«Це дуже неприємний вчинок. Можу сказати, що пану Слончак пощастило, що він не був у Сполучених Штатах. Я жив багато часу в Німеччині, в США, і можу сказати чітко, що якби така ситуація сталася в цих країнах, пан Слончак так легко б не позбувся цієї проблеми», - сказав Віталій Кличко.

Читайте також

Мер столиці додав, що шкодує, коли такі скандали відбуваються з представниками влади.

«Він - представник влади. І люди насправді хочуть закону. Хочуть, щоб закон був рівний для всіх. Для того, щоб не було ні в якому разі винятків. І незалежно від посади, від статусу, всього іншого, перед законом - кожен рівний. Коли я отримав цю інформацію, я можу сказати, миттєво відреагував. Такі люди не повинні працювати і представляти владу, тому що, відверто кажучи, це негарний вчинок, і він взагалі деморалізує, вбиває довіру до тих людей, які насправді зобов'язані робити все для того, щоб влада працювала для людей. А через такі вчинки у людей складається зовсім інше враження, що ці люди - якась особлива каста, якісь недоторканні, для них нібито є інші правила. Такого не повинно відбуватися. Тому він звільнений», - заявив Кличко.

 

Теги