Поразка України - експерт оцінив рішення США щодо "Північного потоку-2"

Відмова США від нових санкцій проти Росії невигідна Україні, але влаштовує американців

Поразка України - експерт оцінив рішення США щодо "Північного потоку-2"

Рішення США не оголошувати санкції проти компанії-оператора "Північного потоку-2" Nord Stream 2 AG та її керівника стало поразкою української дипломатії.

Таку думку висловив в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" експерт-міжнародник Ілія Куса.

"Я вважаю, що трубу добудують, це моя позиція. Це не поразка американської дипломатії, ця поразка української дипломатії. В заяві Держдепу було сказано, що дипломатія своєї мети досягла. Для них "Північний потік-2" - це про відносини з Німеччиною. І в їх національних інтересах, тому що сьогодні зовнішня політика США стосується союзників, зберегти відносини з союзниками, вони це зробили. За великим рахунком, Байден виконав одне зі своїх зовнішньополітичних завдань. Те, що нам від цього погано, не означає, що це погано для американців. Тому проєктувати наш програш на них не варто - це ілюзія і самообман", - сказав експерт.

Читайте також: Ексрадник Путіна пояснив, чим вигідний для Європи "Північний потік - 2"

Популярні відео

Нагадаємо, Сполучені Штати підтвердили, що не оголошуватимуть санкцій проти компанії-оператора "Північного потоку-2" Nord Stream 2 AG та її керівника. У поясненні такого кроку зазначається, що відмова від санкцій "відповідає національним інтересам" США.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що добудова російського газогону "Північний потік-2" буде поразкою американської дипломатії.

Раніше експерт-міжнародник Максим Ялі в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чому президент США Джо Байден зробив крок назустріч президенту Росії Володимиру Путіну.

Джерело Україна 24 Теги