Закон про банки в Раді розглянуть за один день - нардеп

Євгенія Кравчук впевнена, що закон по суті буде розглянутий впродовж дня

Закон про банки в Раді розглянуть за один день - нардеп

Депутат Верховної Ради від фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук в ефірі каналу "Україна 24" розповіла про те, як відбувся розгляд правок до закону про банківську діяльність.

"Виявилося, що більшість правок були технічними, по суті там не було що розглядати. Практично всі правки були відхилені, було прийнято і редакційно враховано близько 300 правок. Ми зараз збираємо підписи для старту спеціальної процедури, для цього потрібно 150 підписів, думаю, сьогодні-завтра ми їх зберем, в тому числі і для того, щоб це питання потрапило до порядку денного та щоб депутати скликали це засідання. У четвер проголосуємо більшістю голосів вже в залі, і після цього запуститься спеціальна процедура. Буде сформована таблиця до другого читання, де фракції скажуть, на яких поправках вони наполягають, їх буде набагато менше, ніж 16 тис. Це дозволить протягом дня розглянути банківський закон по суті", - сказала Кравчук.

Читайте також

Депутат підкреслила, що відповідно до нового регламенту кожна фракція може подати не більше п'яти правок.

З приводу кадрових призначень Кравчук зазначила, що половина з 20 питань порядку денного стосуються ратифікації міжнародних договорів, і зараз поки немає жодного кадрового подання.

Нагадаємо, глава комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев розповів, що законопроект про банки, відомий як "антиколомойський закон", дозволить Україні забезпечити стабільність курсу гривні і виконання державою всіх соціальних виплат.

Теги