"Я не власник ресторану": Тищенко прокоментував гучний скандал

Народний депутат Микола Тищенко заявив, що не має відношення до роботи ресторану "Велюр"

"Я не власник ресторану": Тищенко прокоментував гучний скандал

Відомий київський ресторатор, народний депутат від партії "Слуга народу" Микола Тищенко прокоментував ситуацію з його рестораном, який помітили відкритим під час карантину, каналу "Україна 24".

"Ситуацію з рестораном "Велюр" штучно намагаються показати як скандал. По-перше, я не є власником ресторану і припинив займатися бізнесом, як того вимагає законодавство, ставши народним депутатом. Я дуже вдячний журналістам і громадським діячам за те, що вони контролюють дотримання карантину в країні. Друзі, ви величезні молодці. Також хочу сказати, що сьогодні як ніколи актуальним є питання роботи малого і середнього бізнесу в країні, в Києві - дуже гостра проблема. Я займаю активну позицію в партії - підтримую підприємців і чекаю як ніхто якнайшвидшого запуску роботи в повноцінному режимі. Вважаю, що політично це виглядає як замовлення, бо я є реальним конкурентом чинного мера", — сказав він.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що ресторан, яким володів Тищенко, продовжує приймати "своїх" відвідувачів, попри карантин.

Читайте також

Теги