Путін припустився цікавої обмовки щодо України - "слуга народу" про переговори в Женеві

Олександр Корнієнко прокоментував брифінг президента Росії

Путін припустився цікавої обмовки щодо України - "слуга народу" про переговори в Женеві

Президент Росії Володимир Путін після переговорів з президентом США Джо Байденом припустився цікавої обмовки щодо України.

Про це під час спецефіру "Женевська зустріч" у програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" розповів нардеп з фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

"Формулювання Путіна на брифінгу "в основе урегулирования конфликта на юго-востоке". Це або така обмовка по Фрейду, бо Путін сюди Крим додає, бо "юг" - це Крим. Або це нам якісь натяки, що там будуть проблеми, тому що в моїй голові, що це все-таки схід України. "Юго-восток" це все-таки більше Запорізька область, Херсонська. Або це обмовки, або це якісь натяки нам. Дуже важливо нам тепер від Байдена почути, що означає "в основі". "В основі" – це вони фундаментальні і їх не можна змінювати, як каже російська сторона. Чи "в основі", як казала Меркель, що вони не висічені на скрижалях", - сказав Корнієнко.

Читайте також: Ексдепутат Держдуми назвав завдання-мінімум Путіна на переговорах з Байденом

Популярні відео

Раніше журналіст Іван Яковина в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що президент Росії Володимир Путін на брифінгу після переговорів з президентом США Джо Байденом зробив низку дивних заяв.

Джерело Україна 24 Теги